Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

Construire dispensar uman în localitatea Fântânele, comuna Fântânele, judeţul Iaşi

Număr anunț
SCN1036570
Autoritate contractantă
COMUNA FANTANELE (Consiliul Local al Comunei Fantanele) (CUI 16407184)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCT HIRLAU SA (CUI 3204145)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.723.459 RON
Valoare atribuită
2.709.334,21 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
30.01.2019 15:28
Anunț de atribuire
SCNA1015343
Termen limită
18.02.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1038332

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
CONSTRUCT HIRLAU SA CUI RO 3204145
Oferta 2 Individuala
Ofertant
RAMY COMPANY SRL CUI RO31943542
Terți susținători 1

Valoare atribuită

2.709.334,21 RON

din 2.723.459 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 14.124,79 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.