Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 76,8% sub estimat

Servicii de proiectare și asistență tehnică din partea proiectantului aferente obiectivului de investiții„MODERNIZARE DRUMURI IN INTERIORUL LOCALITATILOR SAT DARABANI SI SAT VALCELELE -UAT NEGRU VODA”

Număr anunț
SCN1036559
Autoritate contractantă
Primaria Negru Voda (CUI 6398763)
Furnizor / câștigător
DRUM POD INVEST SRL (CUI 16548086)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400.000 RON
Valoare atribuită
92.844,09 RON 76,8% sub estimat
Data publicării
30.01.2019 12:17
Anunț de atribuire
SCNA1017884
Termen limită
25.02.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1038230

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 18 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Încă 15 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

92.844,09 RON

din 400.000 RON estimat 76,8%

Adjudecat la 23,2% din estimat · economie 307.155,91 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.