Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat
Executie lucrari de constructie , reabilitare , modernizare in cadrul proiectului "Reabilitare , modernizare corp A si B a Scolii Gimnaziale cu clasele I- VIII Comuna Bestepe , judetul Tulcea"
- Număr anunț
- SCN1036547
- Autoritate contractantă
- COMUNA BESTEPE (PRIMARIA COMUNEI BESTEPE) (CUI 16363398)
- Furnizor / câștigător
- ELCOS GRUP SRL (CUI 24692944)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.694.557,76 RON
- Valoare atribuită
- 1.650.015,68 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 30.01.2019 11:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1015436
- Termen limită
- 18.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1038280
Documente
Documentația de atribuire
- 6. Formulare.doc.p7s
- caiet de sarcini- executie scoala.pdf.p7s
- CU + AVIZE.rar.p7s
- FisaDate_DF1038280.pdf
- PT- parte desenata.rar.p7s
- PT- parte scrisa.rar.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ELCOS GRUP SRL CUI 24692944
Terți susținători 1
MARIX SRL CUI RO 13950371
Subcontractanți 1
ELECTRO INSTAL SRL CUI RO16202472
Oferta 2
Individuala
Ofertant
RAMALI CONSTRUCT SRL CUI 32380897
Terți susținători 1
KONSTANT GROUP SRL CUI 19093620
Subcontractanți 1
ENERGY GROUP SRL CUI RO 20152445
Valoare atribuită
1.650.015,68 RON
din 1.694.557,76 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 44.542,08 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.