Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 81,9% sub estimat

ACHIZITIE DE REACTIVI COMPATIBILI SAU ECHIVALENTI CU APARATELE DIN DOTAREA UPU

Număr anunț
CN1009529
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
33696200-7 · Branzeturi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.886.700 RON
Valoare atribuită
886.021,05 RON 81,9% sub estimat
Data publicării
05.03.2019 01:39
Anunț de atribuire
CAN1019148
Termen limită
08.04.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 045-102560
Documentație de atribuire
DF1041537

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 886.021,05 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 PACHET REACTIVI SI CONSUMABILI SAU ECHIVALENTI CU ANALIZORUL AU… SYNTTERGY CONSULT S.R.L. 12 contracte 794.952 RON
SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 201 · 05.02.2021 35.200 RON
SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 857 · 21.05.2020 76.000 RON
SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 988 · 08.07.2020 105.600 RON
SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 1286 · 15.10.2020 105.600 RON
SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 94 · 21.01.2021 30.200 RON
SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 842 · 15.07.2019
SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 1203 · 08.08.2019 165.600 RON
SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 1397 · 06.11.2019 146.400 RON
SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 24 · 15.01.2020 24.752 RON
SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 380 · 25.02.2020 29.600 RON
SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 415 · 10.03.2020 38.000 RON
SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 756 · 09.04.2020 38.000 RON
2 PACHET REACTIVI SI CONSUMABILE COMPATIBILE SAU ECHIVALENTE CU A… Novaintermed S.R.L. 5 contracte 91.069,05 RON
Novaintermed S.R.L. · contract 843 · 15.07.2019
Novaintermed S.R.L. · contract 757 · 09.04.2020 19.645 RON
Novaintermed S.R.L. · contract 1204 · 08.08.2019 21.525 RON
Novaintermed S.R.L. · contract 1398 · 06.11.2019 32.124,05 RON
Novaintermed S.R.L. · contract 1013 · 21.07.2020 17.775 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Oferta 3 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

886.021,05 RON

din 4.886.700 RON estimat 81,9%

Adjudecat la 18,1% din estimat · economie 4.000.678,95 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.