Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 76,7% sub estimat

GRATARE METALICE (acord-cadru)

Număr anunț
SCN1036512
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL (CUI 27246814)
Cod CPV
44212320-8 · Diverse structuri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
689.866,53 RON
Valoare atribuită
160.900,85 RON 76,7% sub estimat
Data publicării
30.01.2019 08:15
Anunț de atribuire
SCNA1014878
Termen limită
18.02.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1038260

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Adjudecat: 160.900,85 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Gratare metalice SE Rovinari MESSYSTECH S.R.L.,COTRACO ROM S.R.L.
3 Gratare metalice SE Isalnita COTRACO ROM S.R.L.,OCTPREST IMPEX S.R.L.,MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT 2 contracte 54.034,84 RON
COTRACO ROM S.R.L.,OCTPREST IMPEX S.R.L.,MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT · contract 900/CEOSE · 12.04.2019
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT · contract 1999/CEOSE · 07.10.2019 54.034,84 RON
4 Gratare metalice SE Craiova II OCTPREST IMPEX S.R.L.,COTRACO ROM S.R.L.,MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT 2 contracte 106.866,01 RON
OCTPREST IMPEX S.R.L.,COTRACO ROM S.R.L.,MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT · contract 901/CEOSE · 12.04.2019
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT · contract 1507/CEOSE · 22.07.2019 106.866,01 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
OCTPREST IMPEX SRL CUI RO 8042400
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
COTRACO ROM SRL CUI RO 16999264
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

160.900,85 RON

din 689.866,53 RON estimat 76,7%

Adjudecat la 23,3% din estimat · economie 528.965,68 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.