Atribuită Cumpărare directă

Adrenostazin 1.5mg/5ml-sol.inj/perf. x 5 -

Număr anunț
DA34885805
Autoritate contractantă
Spital Pneumoftiziologie Constantin Anastasatu (CUI 2541878)
Furnizor / câștigător
SIEPCOFAR (CUI 3596251)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
785,40 RON
Data publicării
22.01.2024 13:46
Data finalizării
23.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

785,40 RON