Atribuită Cumpărare directă

Inlocuit pompa apa Scania P400

Număr anunț
DA34877866
Autoritate contractantă
Inpectoratul pentru Situatii de Urgenta "Barbu Stirbei" al judetului Calarasi (CUI 4294090)
Furnizor / câștigător
TUDAN TRAVEL SERVICES SRL (CUI 28197450)
Cod CPV
50114100-8 · Servicii de reparare a camioanelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.663,87 RON
Data publicării
22.01.2024 13:46
Data finalizării
23.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.663,87 RON