Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,9% sub estimat
Achizitia de pesticide și semințe neceare SCDA Caracal, SCDP Valcea și SD Banu Mărăcine
- Număr anunț
- CN1009755
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- ALCRIST SRL (CUI 14248392)
- Cod CPV
- 24451000-0 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.673.802 RON
- Valoare atribuită
- 3.272.780,20 RON 10,9% sub estimat
- Data publicării
- 14.03.2019 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1015463
- Termen limită
- 15.04.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 052-118939
- Documentație de atribuire
- DF1042435
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini pesticide si samanta 2019.doc.p7s
- Clauze contractuale pesticide si samanta 2019.doc.p7s
- FisaDate_DF1042435.pdf
- Sectiunea Formulare pesticide si samanta 2019.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ALCRIST SRL CUI RO 14248392
Valoare atribuită
3.272.780,20 RON
din 3.673.802 RON estimat
10,9%
Adjudecat la 89,1% din estimat · economie 401.021,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.