Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

Servicii de asistenta tehnica din partea proiectantului pentru obiectivul „Proiect integrat privind realizarea investitiilor: modernizare drumuri interioare in comuna Ciohorani, construire gradinita in comuna Ciohorani, construire centru de ingrijire batrani in comuna Ciohorani, achizitionare utilaje de interventii la incendii pentru serviciul voluntar pentru situatii de urgenta in comuna Ciohorani, dotare camin cultural in comuna Ciohorani, judetul Iasi

Număr anunț
SCN1036658
Autoritate contractantă
COMUNA CIOHORANI (CUI 17107304)
Furnizor / câștigător
PRO CONSULTING EXPERT SRL (CUI 34761995)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.507 RON
Valoare atribuită
21.400 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
31.01.2019 16:32
Anunț de atribuire
SCNA1018129
Termen limită
20.02.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1038516

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

21.400 RON

din 21.507 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 107 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.