Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,4% sub estimat
COMPENSATORI DE DILATARE INSTALAŢIE REGENERATIVĂ
- Număr anunț
- SCN1036650
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- EUROETANS INDUSTRI SRL (CUI 19069649)
- Cod CPV
- 44163000-0 · Tevi si racorduri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 68.875 RON
- Valoare atribuită
- 61.000 RON 11,4% sub estimat
- Data publicării
- 31.01.2019 16:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1013748
- Termen limită
- 18.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1038475
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EUROETANS INDUSTRI SRL CUI RO19069649
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PETROUZINEX SRL CUI RO 10350976
Valoare atribuită
61.000 RON
din 68.875 RON estimat
11,4%
Adjudecat la 88,6% din estimat · economie 7.875 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.