Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 51,0% sub estimat
FURNIZARE ECHIPAMENTE PENTRU DIGITIZARE ȘI SOFT AFERENT ÎN CADRUL PROIECTULUI E-CULTURA: BIBLIOTECA DIGITALĂ A ROMÂNIEI
- Număr anunț
- CN1009660
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL CULTURII (CUI 4192812)
- Furnizor / câștigător
- KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
- Cod CPV
- 30216110-0 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.600.724,29 RON
- Valoare atribuită
- 2.742.928 RON 51,0% sub estimat
- Data publicării
- 20.03.2019 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1024189
- Termen limită
- 24.04.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 056-128743
- Documentație de atribuire
- DF1042112
Documente
Documentația de atribuire
- Aviz M Cult digit.pdf.p7s
- FINAL Caiet de sarcini - echipamente digitizare 20190206 - MCO1_AS_2.docx.p7s
- FisaDate_DF1042112.pdf
- Formulare_ digitizare.docx.p7s
- Model CONTRACT DE FURNIZARE ECHIPAMENTE DIGITIZARE 03.01.2019.docx.p7s
- Modul de calcul al punctajului.docx.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 5.600.724,29 RON Adjudecat: 2.742.928 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Echipamente pentru TVR | 2.798.405,64 RON | Anulat | — |
| 2 | Echipamente radio | 149.160 RON | — | |
| 3 | Echipamente scanare centre de digitizare | 2.005.090,09 RON | — | |
| 4 | Echipamente IT | 648.068,56 RON | KONTRON SERVICES ROMANIA SRL | 2.742.928 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ANAIDRO COMPANY SRL CUI 24325484
Oferta 3
Individuala
Ofertant
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Valoare atribuită
2.742.928 RON
din 5.600.724,29 RON estimat
51,0%
Adjudecat la 49,0% din estimat · economie 2.857.796,29 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.