Atribuită
Anunț de participare
Analizor de spectru optic si accesorii
- Număr anunț
- CN1009609
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI RO9113623)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 38433300-2 · Fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 243.200 RON
- Valoare atribuită
- 243.200 RON
- Data publicării
- 06.03.2019 07:48
- Anunț de atribuire
- CAN1019542
- Termen limită
- 08.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041946
Documente
Documentația de atribuire
- Contract_furniz_echip_POC.22.pdf.p7s
- CS_Analizor_Spectru_Optic.pdf.p7s
- FisaDate_DF1041946.pdf
- Formulare_POC.22.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
APEL LASER SRL CUI RO 15595373
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CELESTA COMEXIM SRL CUI RO 3803128
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ARC BRASOV SRL CUI RO 1112975
Valoare atribuită
243.200 RON
din 243.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro