Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,3% sub estimat
Asistenta Tehnica pentru supervizarea lucrarilor din cadrul proiectului "REDUCEREA EROZIUNII COSTIERE - FAZA II (2014-2020)"
- Număr anunț
- CN1008561
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI RO23877359)
- Furnizor / câștigător
- EPMC CONSULTING SRL (CUI 24799569)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.500.000 RON
- Valoare atribuită
- 22.701.560 RON 20,3% sub estimat
- Data publicării
- 31.01.2019 01:42
- Anunț de atribuire
- CAN1026042
- Termen limită
- 15.03.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 021-046088
- Documentație de atribuire
- DF1037982
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini supervizare 2019.pdf.p7s
- Conditii Generale de Contract lucrari.doc.p7s
- Conditii Speciale de Contract lucrari.doc.p7s
- FisaDate_DF1037982.pdf
- Model contract - Supervizare proiect.docx.p7s
- Model Formulare - Supervizare.doc.p7s
- SF Eroziune costiera Faza II.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
EPMC CONSULTING SRL CUI RO 24799569
Asociați 1
SJS ENGINEERING SRL CUI 01094460738
Terți susținători 1
TCI CONTRACTOR GENERAL SA CUI RO199141
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ACTUAL TOP CONSULTING SRL CUI RO31711933
Asociați 1
TECHNITAL SPA CUI 05139031008
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
TPF INGINERIE S.R.L. CUI RO 26985401
Asociați 1
CDR INTERNATIONAL BV CUI NL-823661507
Terți susținători 1
TPF GETINSA EUROSTUDIOS SL CUI B84840685
Subcontractanți 2
MARINE RESEARCH SRL CUI RO26906882
Valoare atribuită
22.701.560 RON
din 28.500.000 RON estimat
20,3%
Adjudecat la 79,7% din estimat · economie 5.798.440 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.