Atribuită Anunț de participare

Autovehicule de transport urban – autobuze cu podea joasa

Număr anunț
CN1008603
Autoritate contractantă
S.C. SERVICIUL TRANSPORT VOLUNTARI S.A. (CUI RO14685770)
Furnizor / câștigător
VDL Bus & Coach BV (CUI 00910407001)
Cod CPV
34121400-5 · Autobuze cu podea joasa (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.522.500 RON
Valoare atribuită
5.522.490 RON
Data publicării
31.01.2019 01:40
Anunț de atribuire
CAN1030224
Termen limită
05.03.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 022-048889
Documentație de atribuire
DF1038126

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
VDL Bus & Coach BV CUI NL009104070B01

Valoare atribuită

5.522.490 RON

din 5.522.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.