Anulată Anunț de participare

Achiziție autocompactoare pentru deșeuri

Număr anunț
CN1008574
Autoritate contractantă
URBAN SERV S.A. (CUI RO10863076)
Cod CPV
34144510-6 · Vehicule pentru transportul deseurilor menajere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.114.336 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
31.01.2019 01:40
Anunț de atribuire
CAN1012873
Termen limită
04.03.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 022-047455
Documentație de atribuire
DF1038136

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 2.114.336 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare 2 autocompactoare pentru deșeuri cu capacitate de inc… 1.274.000 RON Anulat
2 Achiziția unei autocompactoare pentru deșeuri cu capacitatea d… 475.000 RON Anulat
3 Achiziția unei autocompactoare pentru deșeuri cu capacitatea d… 365.336 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.