Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,4% sub estimat
Achizitia serviciilor privind amenajarea, intretinerea, modernizarea, extinderea si executarea lucrarilor specifice spatiilor verzi si domeniului public din Municipiul Oradea –Lotul 4- Sector 4 care nu sunt in administrarea altor structuri din cadrul Primariei Municipiului Oradea sau persoane juridice suboronate Consiliului Local
- Număr anunț
- CN1008524
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Furnizor / câștigător
- RER VEST S.A. (CUI 8309690)
- Cod CPV
- 77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.689.292,92 RON
- Valoare atribuită
- 1.243.450,80 RON 26,4% sub estimat
- Data publicării
- 31.01.2019 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1016347
- Termen limită
- 06.03.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 021-046049
- Documentație de atribuire
- DF1037621
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1.docx.p7s
- Anexa 2.docx.p7s
- Anexa 3.doc.p7s
- Anexa 4 - Plan de lucrari anual.docx.p7s
- Anexa 5.docx.p7s
- Caiet de sarcini Lot 4.doc.p7s
- Criteriu de atribuire - CAIET DE SARCINI.docx.p7s
- FisaDate_DF1037621.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
- Model acord cadru si contract subsecvent.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RER VEST S.A. CUI RO8309690
Oferta 2
Individuala
Ofertant
BIOFRAME SRL CUI 19168596
Valoare atribuită
1.243.450,80 RON
din 1.689.292,92 RON estimat
26,4%
Adjudecat la 73,6% din estimat · economie 445.842,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.