Atribuită Cumpărare directă

R1175/22.01.2024 - SET PLACUTE FRANA ISUZU

Număr anunț
DA34892788
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
FERMIT SA (CUI 1170151)
Cod CPV
34322400-4 · Placute de frana (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.590 RON
Data publicării
23.01.2024 13:46
Data finalizării
23.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.590 RON