Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Lucrări de execuție CONSTRUIRE CENTRU SOCIAL DE TIP RESPIRO PENTRU PERSOANE CU DIZABILITĂȚI ÎN COMUNA NUCET, JUDEȚUL DÂMBOVIȚA în cadrul Proiectului finanțat prin Programul Incluziune și Demnitate Socială 2021-2027 – “CONSTRUIRE CENTRU SOCIAL DE TIP RESPIRO PENTRU PERSOANE CU DIZABILITĂȚI ÎN COMUNA NUCET, JUDEȚUL DAMBOVITA”, Cod SMIS: 349164
- Număr anunț
- SCN1176318
- Autoritate contractantă
- COMUNA NUCET (CUI 4280345)
- Cod CPV
- 45215200-9 · Constructie de cladiri pentru servicii sociale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.797.699 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 12.06.2026 16:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1134982
- Termen limită
- 13.07.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1273205
Documente
Documentația de atribuire
- 1.1. PT_Rezistenta_parte_scrisa.pdf
- 1.2. PT_Rezistenta_parte_desenata.pdf
- 1.3. PT_Arhitectura_parte_scrisa.pdf
- 1.4. PT_Arhitectura_parte desenata.pdf
- 1.5. PT_Instalatii_electrice_parte_scrisa.pdf
- 1.6. PT_Instalatii_electrice_parte_desenata.pdf
- 1.7. PT_Instalatii_sanitare_parte_scrisa_si_desenata.pdf
- 1.8. PT_Instalatii_termice_parte_scrisa_si_desenata.pdf
- 2.1. Doc Ec Respiro Nucet - F1-F2-F3-F4.pdf
- 2.2. Doc Ec Respiro Nucet - F5.pdf
- 2.2. Doc Ec Respiro Nucet - F5!.pdf
- 3. AC_CU_Avize Respiro Nucet.pdf
- 4. Raport conformare NZEB.pdf
- 5. Studiu_imunizare schimbari climatice.pdf
- Caiet de sarcini_Respiro Nucet.pdf
- Formulare_Respiro Nucet.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1273205.pdf
- Model contract_Respiro Nucet.pdf
DUAE
Clarificări & decizii (3)
-
03.07.2026 12:31Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareCONFORM DOCUMENTULUI ATASATRaspuns la solicitarile de clarificare 3.07.2026
-
29.06.2026 13:32Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareCONFORM ARHIVEI ATASATEANEXA RASPUNS CLARIFICARI 29.06.2026(F1,F2,F3,F4)
-
29.06.2026 13:29Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform documentului atasatRASPUNS CLARIFICARI 29.06.2026
Participanți
Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.
Valoare atribuită
0 RON
din 1.797.699 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 1.797.699 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.