Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,0% sub estimat
Proiectare si executie Modernizare drumuri de interes local in Comuna Grojdobodu, Sat Grojdibodu, Judetul Olt
- Număr anunț
- SCN1036788
- Autoritate contractantă
- COMUNA GROJDIBODU (CUI 5148360)
- Furnizor / câștigător
- PANADRIA SRL (CUI 15926477)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.006.232,64 RON
- Valoare atribuită
- 4.657.371,64 RON 7,0% sub estimat
- Data publicării
- 01.02.2019 18:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1015130
- Termen limită
- 22.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1038808
Documente
Documentația de atribuire
- 1.Partea scrisa.rar.p7s
- 2.Partea desenata.rar.p7s
- Caiet-sarcini_drumuri_grojdibodu_OT.pdf.p7s
- FisaDate_DF1038808.pdf
- Formulare +Contract pt-executie.doc.p7s
- Studiul Geotehnic.rar.p7s
- Studiul Topografic.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
PANADRIA SRL CUI RO15926477
Asociați 1
SC TOTAL ROAD SRL CUI 179186608
Valoare atribuită
4.657.371,64 RON
din 5.006.232,64 RON estimat
7,0%
Adjudecat la 93,0% din estimat · economie 348.861 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.