Atribuită
Anunț de participare
Infiintare retea de alimentare cu apa in Comuna Tartasesti, judetul Dambovita
- Număr anunț
- SCN1036781
- Autoritate contractantă
- Comuna Tartasesti (CUI 4280426)
- Furnizor / câștigător
- MOTRIS COMPANY SRL (CUI 18672047)
- Cod CPV
- 45330000-9 · Lucrari de instalatii de apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.145.950 RON
- Valoare atribuită
- 7.143.923,85 RON
- Data publicării
- 01.02.2019 16:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1024359
- Termen limită
- 05.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1038604
Documente
Documentația de atribuire
- 01 02 Vol I_PT_Sinteza_Alimentare cu apa Tartasesti_2018_Rev 4a.pdf.p7s
- 01_Tartasesti_TOPO_Rev_2.dwg.p7s
- 02 02 Vol II_PT_Caiet Sarcini_Alimentare cu apa TARTASESTI_2018_Rev 3a.pdf.p7s
- 02 Memoriu Studiu hidrogeologic Tartasesti_Rev_2.pdf.p7s
- 02 - SG Tartasesti - apa - v0.pdf.p7s
- 03A_Plan_coordonare_Tartasesti APA PT_2018_Rev_1-Pl coord APA Tart.pdf.p7s
- 04 A_C_Plan_amplasare_AC_UAT TARTASESTI_2018_Rev_3-G_2_APA_Tartasesti.pdf.p7s
- archive (2).zip.p7s
- CU Nr 311 din 07.12.2017 APA Tartasesti.pdf.p7s
- Declaratie persoane decizie ..........doc.p7s
- DTA-001_Transee tip Rev_1A-DTA-001.pdf.p7s
- DTA-002_ Hidrant Suprateran Rev_1A-DTA-002.pdf.p7s
- DTA-003_Hidrant subteran Rev_1A-DTA-003.pdf.p7s
- DTA-004_Vana ingropata Rev_1A-DTA-004.pdf.p7s
- DTA-005_Banda de avertizare Rev_1A-DTA-005.pdf.p7s
- DTA-006_Confectii metalice_Capace Rev_1A-DTA-006.pdf.p7s
- DTA-007_ Intersectii retele Rev_1A-DTA-007.pdf.p7s
- DTA-008_09_ Masive ancoraj Rev_1A-DTA-008.pdf.p7s
- DTA-008_09_ Masive ancoraj Rev_1A-DTA-009.pdf.p7s
- DTA-010_Captare - Cabina put Casca put Rev_1A-DTA-010.pdf.p7s
- DTA-011_ Sectiuni Tip Drumuri si Imprejmuiri Rev_1A-DTA-011.pdf.p7s
- DTA-012 DDE Subtraversare rauri Rev_1A-DTA-012.pdf.p7s
- DTA-013 DDE_Subtraversare_DN si DJ Rev_1A-DTA13.pdf.p7s
- DTA-014 _15_16_REFACERE SISTEM RUTIER Rev_1A-DTA14.pdf.p7s
- DTA-014 _15_16_REFACERE SISTEM RUTIER Rev_1A-DTA15.pdf.p7s
- DTA-014 _15_16_REFACERE SISTEM RUTIER Rev_1A-DTA16.pdf.p7s
- FisaDate_DF1038604.pdf
- Fisa de date apa rev.doc.p7s
- FORMULARE.doc.p7s
- I5_PT_Rezervor 600 mc_Instalatii hidraulice Rev_1A-Rezerv 600 mc.pdf.p7s
- Model contract.doc.p7s
- Profil tehnologic TARTASESTI PT Rev_3A-Profil tehnologic.pdf.p7s
- TA-GA-BA-R-001-002 Bazin apa de spalare Rev_1-ARMARE.pdf.p7s
- TA-GA-BA-R-001-002 Bazin apa de spalare Rev_1-Cofraj.pdf.p7s
- TA-GA-C-001-18 DDE Tartasesti_GA Obiecte_Plan sit Rev_1A-PS GA.pdf.p7s
- TA-GA-CA-IH-001_002_003-18 Camin Debitmetru - Instalatii hidraulice Rev_1A-CD_iesire GA.pdf.p7s
- TA-GA-CA-IH-001_002_003-18 Camin Debitmetru - Instalatii hidraulice Rev_1A-CD_intrare GA.pdf.p7s
- TA-GA-CA-IH-001_002_003-18 Camin Debitmetru - Instalatii hidraulice Rev_1A-CV_Rezervor.pdf.p7s
- TA-GA-CA-IH-004-18 Camin Clorare - Instalatii hidraulice Rev_1-Ca clor -IH.pdf.p7s
- TA-GA-CA-R-001_002-18 Camine Debitmetru - Cofraj si armare Rev_1A-CDE 1.50x2.00.pdf.p7s
- TA-GA-CA-R-001_002-18 Camine Debitmetru - Cofraj si armare Rev_1A-CDI 1.50x2.00.pdf.p7s
- TA-GA-CA-R-003-18 Camin Clorare - Cofraj si armare Rev_1-Ca clor - Cofraj si armare.pdf.p7s
- TA-GA-CO-A-001-18 GA_Cabina operator_Fatade Rev_1A-Arhitectura fatade.pdf.p7s
- TA-GA-CO-A-002-18_TA-GA-CO-IS-001-18 GA_Cabina operator_Instalatii tehn si sanitare Rev_1A-Arhitectura Plan nivel.pdf.p7s
- TA-GA-CO-A-002-18_TA-GA-CO-IS-001-18 GA_Cabina operator_Instalatii tehn si sanitare Rev_1A-Inst Sanitare si tehn.pdf.p7s
- TA-GA-CO-R-001_003-18 GA_Cabina Statie Tratare Mare_Plan cofraj Rev_2A-Plan cofraj.pdf.p7s
- TA-GA-CO-R-001_003-18 GA_Cabina Statie Tratare Mare_Plan cofraj Rev_2A-Plan Trasare.pdf.p7s
- TA-GA-CO-R-002-18 GA_Cabina Statie Tratare Mare_Pl armare Rev_1A-Plan armare detalii.pdf.p7s
- TA-GA-PU-R-001 Pat uscare namol Rev_1-Cofraj.pdf.p7s
- TA-GA-SP-IH-001_002-18 GA_Statie pompare_Instalatii hidraulice_Rev_1A-Instalatii hidraulice.pdf.p7s
- TA-GA-SP-IH-001_002-18 GA_Statie pompare_Instalatii hidraulice_Rev_1A-Schema tehnologica.pdf.p7s
- TA-GA-SP-R-001-18 GA_Statie pompare_Rezistenta Rev_1A-Plan cofraj si armare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MOTRIS COMPANY SRL CUI RO 18672047
Oferta 2
Individuala
Ofertant
RAPID INSTAL SRL CUI RO 18425926
Oferta 3
Individuala
Ofertant
LEODRUMIT CONSTRUCT S.R.L. CUI 33295463
Valoare atribuită
7.143.923,85 RON
din 7.145.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro