Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,1% sub estimat
” Achizitie buldoexcavator "
- Număr anunț
- SCN1036771
- Autoritate contractantă
- COMUNA BIRZAVA (CONSILIUL LOCAL BIRZAVA) (CUI 3519135)
- Furnizor / câștigător
- VECTRA EXIM SRL (CUI 4056411)
- Cod CPV
- 43212000-2 · Buldozere cu lame orientabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 378.968,98 RON
- Valoare atribuită
- 314.300 RON 17,1% sub estimat
- Data publicării
- 01.02.2019 16:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1021219
- Termen limită
- 18.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1038826
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.docx.p7s
- CONTRACT furnizare produse MODEL.doc.p7s
- FisaDate_DF1038826.pdf
- Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VECTRA EXIM SRL CUI RO 4056411
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CORPORATION ROM-CONS EQUIPMENT S.R.L. CUI RO39688720
Valoare atribuită
314.300 RON
din 378.968,98 RON estimat
17,1%
Adjudecat la 82,9% din estimat · economie 64.668,98 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.