Atribuită
Anunț de participare
Intocmire Proiect Tehnic, fazele: Documentatie pentru Emiterea Autorizatiei de Construire, Documentatii tehnice necesare in vederea obtinerii avizelor, acordurilor, autorizatiilor, Proiect Tehnic de executie, Detalii de executie, Asistenta din partea proiectantului pe perioada de executie a lucrarilor si pentru participarea proiectantului la fazele incluse in programul de control al lucrarilor de executie pentru Obiectivul " Lucrari de amenajare spatiu – Centru de sprijin ocupational"
- Număr anunț
- SCN1036762
- Autoritate contractantă
- Directia de Asistenta Sociala Dorohoi (CUI 4392462)
- Furnizor / câștigător
- MIRT ALVA SRL (CUI 17801623)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.932,34 RON
- Valoare atribuită
- 7.932,34 RON
- Data publicării
- 01.02.2019 15:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1012713
- Termen limită
- 11.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1038763
Documente
Documentația de atribuire
- 4.Modele formulare.doc.p7s
- Audit energetic.pdf.p7s
- caiet de sarcini PT.pdf.p7s
- certificat de urbanism.pdf.p7s
- contract servicii de proietare.doc.p7s
- DALI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1038763.pdf
- plansa.pdf.p7s
- Raport expertiza tehnica.pdf.p7s
- Ridicare topografica.pdf.p7s
- Studiu geotehnic.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MIRT ALVA SRL CUI 17801623
Valoare atribuită
7.932,34 RON
din 7.932,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro