Atribuită Anunț de participare

Executie lucrari in cadrul proiectului "Realizare Scoala clasele I-VIII cu 8 sali de clasa, P+1E, oras Bucecea, judetul Botosani"

Număr anunț
SCN1036758
Autoritate contractantă
ORAS BUCECEA BOTOSANI (CUI 3643876)
Furnizor / câștigător
LAW CONSULTING M&A S.R.L. (CUI 17414112)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.761.233 RON
Valoare atribuită
1.761.233 RON
Data publicării
01.02.2019 15:16
Anunț de atribuire
SCNA1020008
Termen limită
25.02.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1038619

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969

Valoare atribuită

1.761.233 RON

din 1.761.233 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.