Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 41,5% sub estimat
„Servicii de asigurare de raspundere civila profesionala a functiei de Membru al Consiliului de Supraveghere si al Directoratului CNTEE „Transelectrica” SA (inclusiv presedintii ”
- Număr anunț
- SCN1036728
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66516500-5 · Servicii de asigurare a raspunderii profesionale (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 242.770,58 RON
- Valoare atribuită
- 142.044 RON 41,5% sub estimat
- Data publicării
- 01.02.2019 13:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1015310
- Termen limită
- 21.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1038461
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ASITO KAPITAL SA CUI 10801286
Asociați 1
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Valoare atribuită
142.044 RON
din 242.770,58 RON estimat
41,5%
Adjudecat la 58,5% din estimat · economie 100.726,58 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.