Anulată
Anunț de participare
Contract de achizitie publica de servicii de informare pentru proiect si promovare a obiectivului de patrimoniu “Consolidare, refunctionalizare si mansardare cladire monument istoric strada V. Alecsandri nr. 6, Iasi”, cod SMIS 123820, LOTUL I, LOTUL II, LOTUL III.
- Număr anunț
- SCN1036695
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IASI (CUI 4540712)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 73.528 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 01.02.2019 08:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1017119
- Termen limită
- 21.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1038533
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 73.528 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | informare si publicitate proiect | 8.403 RON | Anulat | — |
| 2 | Promovarea obiectivului prin activități de marketing | 8.403 RON | Anulat | — |
| 3 | Digitizare a obiectivului | 56.722 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
GEOSILVA SRL CUI RO 23145566
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.