Atribuită
Anunț de participare
Echipamente de detectie explozibil Standard 3 de tip CTX
- Număr anunț
- CN1008568
- Autoritate contractantă
- AEROPORTUL INTERNATIONAL AVRAM IANCU CLUJ RA (CUI RO2882425)
- Furnizor / câștigător
- UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
- Cod CPV
- 38581000-1 · Echipament de scanare a bagajelor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.529.158 RON
- Valoare atribuită
- 19.529.145,54 RON
- Data publicării
- 01.02.2019 02:05
- Anunț de atribuire
- CAN1034547
- Termen limită
- 14.03.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 023-051470
- Documentație de atribuire
- DF1038188
Documente
Documentația de atribuire
- Anexe A si anexa 1 la anexa A.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Clauze contractuale obligatorii.pdf.p7s
- FisaDate_DF1038188.pdf
- Formulare si modele de documente.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
UTI FACILITY MANAGEMENT CUI 18165761
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
E.M.P. TRADE SRL CUI 6544850
Asociați 1
EURO NUCLEAR SECURITY SERVICES SRL CUI RO 21588214
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
MIRA TECHNOLOGIES GROUP SRL CUI RO 24526828
Asociați 1
MIRA TELECOM S.A. CUI RO 11123297
Valoare atribuită
19.529.145,54 RON
din 19.529.158 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro