Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Achizitia serviciului de proiectare (faza P.T.+D.E.) si a executiei de lucrari pentru obiectivul: “Reabilitare si modernizare DJ 767: DN 76 (Sambata) - Dobresti, sector de la km 0+040 la 9+332, si DJ 767C: DJ 767 (Dobresti) - Luncasprie - DJ764, sector de la km 0+000 la 11+672, Ltotala=20,964 km”

Număr anunț
CN1008622
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Furnizor / câștigător
IMPERIAL PROCONSTRUCT SRL (CUI 16813956)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.260.189,37 RON
Valoare atribuită
42.077.161,88 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
01.02.2019 01:37
Anunț de atribuire
CAN1020899
Termen limită
01.03.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 023-049261
Documentație de atribuire
DF1038302

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
PROGEOTOPO SRL CUI RO 24181508
Terți susținători 1
PROEXCO SRL CUI RO 17801909
Subcontractanți 1
AMPER PROIECT SRL CUI RO 15526497
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
ASFAMIXT SRL CUI RO 20847710
Asociați 1
Terți susținători 2
PROEXCO SRL CUI RO 17801909
Subcontractanți 1
REL-MONT SRL CUI 3423862
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
DUMEXIM SRL CUI RO 16057895
Terți susținători 1
Subcontractanți 1
MARDION SRL CUI RO17602833

Valoare atribuită

42.077.161,88 RON

din 42.260.189,37 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 183.027,49 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.