Atribuită Cumpărare directă

FILTRU Y 389 3/4" 3670001 3670G2805, CONF.REF.51/17.01.2024

Număr anunț
DA34895152
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
Cod CPV
44620000-2 · Radiatoare si boilere pentru incalzire centrala si piese ale acestora (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
69,06 RON
Data publicării
23.01.2024 13:46
Data finalizării
23.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

69,06 RON