Atribuită Cumpărare directă

NIPLU ALAMA 3/4 1500008, CONF.REF. 51/17.01.2024

Număr anunț
DA34895047
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
Cod CPV
44167300-1 · Cotituri, profile T si accesorii de tevarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39,42 RON
Data publicării
23.01.2024 13:46
Data finalizării
23.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39,42 RON