Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Prestări servicii de exploatări forestiere, cota anului 2026 III - DS Gorj
- Număr anunț
- CN1093412
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Cod CPV
- 77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.466.792,03 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 12.06.2026 15:27
- Anunț de atribuire
- CAN1171667
- Termen limită
- 16.07.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 403523-2026
- Documentație de atribuire
- DF1272976
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.
Valoare atribuită
0 RON
din 2.466.792,03 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 2.466.792,03 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.