Atribuită Cumpărare directă

Servicii de paza

Număr anunț
DA34887082
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE GALATI (CUI 11317579)
Furnizor / câștigător
UFC SECURITY S.R.L. (CUI 45572487)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
46.168 RON
Data publicării
22.01.2024 13:46
Data finalizării
23.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.168 RON