Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Sabot de frână din fontă fosforoasă pentru locomotive DF 1250, DHE 1360CP și DHC 1250CP
- Număr anunț
- CN1093406
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Cod CPV
- 34946240-4 · Saboti si saboti-pene (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 596.482,20 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 12.06.2026 15:27
- Anunț de atribuire
- CAN1172299
- Termen limită
- 21.07.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 406047-2026
- Documentație de atribuire
- DF1272930
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.
Valoare atribuită
0 RON
din 596.482,20 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 596.482,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.