Atribuită Cumpărare directă

DRUM UNIT UNITATE CILINDRU ORIGINAL 40k 418094 RICOH P500 P 501 P502 P 502 P501H OEM P501 P501H

Număr anunț
DA34889778
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL BOTOSANI (CUI 3990140)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
491,93 RON
Data publicării
23.01.2024 13:46
Data finalizării
25.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

491,93 RON