Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
Proiectare și execuție lucrări de modernizare/ renovare a construcțiilor civile (așezământ monahal), în localitatea BUHALNIȚA în cadrul proiectului “RESTAURAREA, CONSOLIDAREA ȘI DOTAREA BISERICII PAROHIEI BUHALNIȚA CU HRAMUL INTRAREA ÎN BISERICĂ A MAICII DOMNULUI”
- Număr anunț
- SCN1036934
- Autoritate contractantă
- PAROHIA BUHALNITA (CUI 11103680)
- Furnizor / câștigător
- KAPITAN CONSTRUCT SRL (CUI 8662879)
- Cod CPV
- 45212361-4 · Lucrari de constructii de biserici (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 795.280,49 RON
- Valoare atribuită
- 779.211,43 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.02.2019 17:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1015248
- Termen limită
- 27.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1038972
Documente
Documentația de atribuire
- 10. MODELE DE FORMULARE.doc.p7s
- 11. Model de contract.docx.p7s
- 17.1. D.A.L.I. - PARTE SCRISA.pdf.p7s
- 17.2. D.A.L.I. - PARTE DESENATA.pdf.p7s
- 17.3. D.A.L.I. LISTE DE CANTITATI.pdf.p7s
- 18. EXPERTIZA TEHNICA SI STUDIU GEO.pdf.p7s
- 19. Studiu istoric.pdf.p7s
- 9. CAIET DE SARCINI-P.72-92.pdf.p7s
- FisaDate_DF1038972.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
KAPITAN CONSTRUCT SRL CUI 8662879
Asociați 1
NORD-EST PROIECT SRL CUI 22627893
Terți susținători 1
CRISMIN AND CO. SISTEME DE TELECOMUNICATII SRL CUI RO 4033400
Valoare atribuită
779.211,43 RON
din 795.280,49 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 16.069,06 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.