Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
„ACHIZIȚIONAREA DE UTILAJE ȘI ECHIPAMENTE PENTRU SERVICIILE PUBLICE DIN COMUNA GHERGHEȘTI, JUDEȚUL VASLUI”
- Număr anunț
- SCN1036930
- Autoritate contractantă
- COMUNA GHERGHESTI (PRIMARIA GHERGHESTI) (CUI 4975970)
- Furnizor / câștigător
- TOPAUTO COM SA (CUI 8440619)
- Cod CPV
- 16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 325.163,30 RON
- Valoare atribuită
- 324.000 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 04.02.2019 16:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1014513
- Termen limită
- 21.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1038884
Documente
Documentația de atribuire
- c.1) Formulare_.pdf.p7s
- c2) Model contract de furnizare.pdf.p7s
- d) CAIET DE SARCIN.pdf.p7s
- FisaDate_DF1038884.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TOPAUTO COM SA CUI RO 8440619
Oferta 2
Individuala
Ofertant
AGROPROGRESS CUI RO35968485
Valoare atribuită
324.000 RON
din 325.163,30 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 1.163,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.