Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Refacere podete si punti pietonale de pe raza orasului Novaci conform HG. nr. 563/2018
- Număr anunț
- SCN1036889
- Autoritate contractantă
- Orasul Novaci (CUI 4666126)
- Furnizor / câștigător
- DOMARCONS SRL (CUI 5470895)
- Cod CPV
- 45221110-6 · Lucrari de constructii de poduri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 682.104,41 RON
- Valoare atribuită
- 675.260,24 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.02.2019 12:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1015068
- Termen limită
- 26.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1038653
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini refacere podete-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1038653.pdf
- Liste de cantitati refacere podete-semnat.pdf.p7s
- Model-contract--semnat.doc.p7s
- MODEL_FORMULARE-semnat.doc.p7s
- piese scrise si desenate-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DOMARCONS SRL CUI RO 5470895
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
DOMARCONS SRL CUI RO 5470895
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ZOOM GSM SRL CUI RO 17588194
Valoare atribuită
675.260,24 RON
din 682.104,41 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 6.844,17 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.