Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,1% sub estimat
Executie lucrari pentru investitia“INFIINTARE RETEA DE APA SI CANALIZARE IN LOCALITATILE VETEL, BRETELIN SI CAOI, COMUNA VETEL, JUDETUL HUNEDOARA"
- Număr anunț
- SCN1036719
- Autoritate contractantă
- COMUNA VETEL (CUI 4374105)
- Furnizor / câștigător
- INSTALATII GEVIS SRL (CUI 5452945)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.656.760 RON
- Valoare atribuită
- 3.506.926,60 RON 4,1% sub estimat
- Data publicării
- 04.02.2019 11:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1036534
- Termen limită
- 27.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1037250
Documente
Documentația de atribuire
- AUTORIZATIE CONSTRUIRE.pdf.p7s
- clauze contractuale infiintare retele.docx.p7s
- FisaDate_DF1037250.pdf
- Formulare_ infiintare retele.doc.p7s
- Grafic executie lucrari.pdf.p7s
- Vol I 1 Memoriu tehnic B C.pdf.p7s
- Vol I 2 Memoriu tehnic B C.pdf.p7s
- Vol II 1 Caiet sarcini B C .pdf.p7s
- Vol II 2 Caiet sarcini B C.pdf.p7s
- Vol III 1 Liste cantitati B C.pdf.p7s
- Vol III 2 Liste cantitati B C.pdf.p7s
- Vol IV 1 Parte desenata B C.pdf.p7s
- Vol IV 2 Parte desenata B C.pdf.p7s
- Vol IV 3 Parte desenata B C .pdf.p7s
- Vol IV 4 Parte desenata B C.pdf.p7s
- Vol IV 5 Parte desenata B C.pdf.p7s
- Vol IV 6 Parte desenata B C .pdf.p7s
- Vol IV 7 Parte desenata B C .pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
INSTALATII GEVIS SRL CUI RO 5452945
Valoare atribuită
3.506.926,60 RON
din 3.656.760 RON estimat
4,1%
Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 149.833,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.