Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 51,1% sub estimat
Intocmire relevee, actualizare Expertiza Tehnica si Documentatie tehnico-economica ( D.A.L.I.) pentru obiectivul de investitii ,, Reamenajare si dotare - Corpul B3 al Palatului Parlamentului, strada Izvor nr.2-4, sector 5, municipiul Bucuresti''.
- Număr anunț
- SCN1036862
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Furnizor / câștigător
- KAT CONCEPT DESIGN SRL (CUI 37634899)
- Cod CPV
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 204.290,23 RON
- Valoare atribuită
- 99.970 RON 51,1% sub estimat
- Data publicării
- 04.02.2019 10:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1015794
- Termen limită
- 07.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1038650
Documente
Documentația de atribuire
- DT.rar.p7s
- FisaDate_DF1038650.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Model Contract DALISF 90 cu 10 procedura simplificata noiembrie 2018.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
KAT CONCEPT DESIGN SRL CUI 37634899
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CRINDESIGN PROIECT SRL CUI RO 29404350
Oferta 3
Individuala
Ofertant
SPIRI COM SRL CUI RO 2632267
Valoare atribuită
99.970 RON
din 204.290,23 RON estimat
51,1%
Adjudecat la 48,9% din estimat · economie 104.320,23 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.