Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 42,6% sub estimat
Proiectare si executie a lucrarilor de modernizare bransamente prin montare FDCP/BMP in instalatiile DEO din zona de activitate aferenta judetului Mehedinti pentru o perioada de 36 de luni
- Număr anunț
- CN1008761
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
- Furnizor / câștigător
- NISEMPRA ELECTRO SRL (CUI 17315291)
- Cod CPV
- 45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura competitiva cu negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.757.445,96 RON
- Valoare atribuită
- 11.341.352,40 RON 42,6% sub estimat
- Data publicării
- 04.02.2019 09:54
- Anunț de atribuire
- CAN1018367
- Termen limită
- 13.03.2019 10:00
- Documentație de atribuire
- DF1038624
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXE 1-11_17.12.2018- fara valori.xlsx.p7s
- Clauze contractuale obligatorii - AC montare FDCP-uri_2018.docx.p7s
- CS - MH.pdf.p7s
- F3 - var 2.rar.p7s
- FisaDate_DF1038624.pdf
- Formulare.zip.p7s
- GDPR.rar.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
NISEMPRA ELECTRO SRL CUI 17315291
Oferta 2
Individuala
Ofertant
Filiala de Intretinere si Servicii Energetice Electrica Serv CUI RO 17329505
Subcontractanți 1
ADREM INVEST S.A. CUI RO 3020924
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ALM POWER GROUP SRL CUI RO32610317
Valoare atribuită
11.341.352,40 RON
din 19.757.445,96 RON estimat
42,6%
Adjudecat la 57,4% din estimat · economie 8.416.093,56 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.