Atribuită Cumpărare directă

ALTE SERVICII INFORMATICE ( TIP SOFTWARE )

Număr anunț
DA34896400
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GRIGORE MOISIL - ULMENI (CUI 23944032)
Furnizor / câștigător
TOTAL CONSULTING SOFT SRL (CUI 33053354)
Cod CPV
72610000-9 · Servicii de asistenta informatica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.224 RON
Data publicării
23.01.2024 13:46
Data finalizării
25.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.224 RON