Atribuită Anunț de participare

Furnizare consumabile medicale pentru centrele DGASPC Alba

Număr anunț
SCN1036837
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI ALBA (CUI 9266163)
Furnizor / câștigător
TEHNOFARM S.R.L. (CUI 15403176)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207.169,20 RON
Valoare atribuită
455.779,54 RON
Data publicării
04.02.2019 09:08
Anunț de atribuire
SCNA1013518
Termen limită
18.02.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1038732

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
TEHNOFARM S.R.L. CUI 15403176
Oferta 2 Individuala
Ofertant
BIZMED SRL CUI 27647093
Oferta 3 Individuala
Ofertant
MEDICAL CORP SRL CUI RO 10770287

Valoare atribuită

455.779,54 RON

din 207.169,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.