Acasă · Licitații
· Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Anulată
Anunț de participare
contract de furnizare cumparare recipiente pentru deseuri rezultate din activitatea medicala si contract de prestari servicii de colectare, transport si eliminare deseuri rezultate din activitatea medicala
- Număr anunț
- SCN1036832
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
- Cod CPV
- 90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105.500 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 04.02.2019 08:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1013645
- Termen limită
- 12.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1038535
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 105.500 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | servicii de colectare, transport si eliminare a deseurilor rezu… | 30.000 RON | Anulat | — |
| 2 | FURNIZARE RECIPIENTI PENTRU COLECTAREA DESEURILOR MEDICALE | 75.500 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.