Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,3% sub estimat
Execuție lucrări pentru proiectul "INFIINTARE RETEA DE APA IN LOCALITATEA PODENI, COMUNA MOLDOVENESTI, JUDETUL CLUJ"
- Număr anunț
- SCN1036829
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOLDOVENESTI (CUI 4426239)
- Furnizor / câștigător
- AWE INFRA SRL (CUI 35355090)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.599.459 RON
- Valoare atribuită
- 1.466.975,51 RON 8,3% sub estimat
- Data publicării
- 04.02.2019 08:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1016859
- Termen limită
- 01.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1038773
Documente
Documentația de atribuire
- Avize semnate electronic.7z
- Caiet de sarcini -Apa Podeni.pdf.p7s
- Fara pret semnat.7z
- FisaDate_DF1038773.pdf
- Formulare (1).doc.p7s
- Graficde realizare a investitiei Apa Podeni.xls.p7s
- OB. 2-1 semnate electronic.7z
- OB. 4-1_4-3 semnate electronic.7z
- OB.4-2 Rezervor semnat electronic.7z
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
AWE INFRA SRL CUI RO35355090
Asociați 1
REEA PROCONS SERV S.R.L. CUI RO 5933710
Oferta 2
Individuala
Ofertant
GRUP 4 INSTALATII SA CUI RO 242403
Oferta 3
Individuala
Ofertant
SC EURO EXPERT FIER FORJAT CUI RO22245958
Valoare atribuită
1.466.975,51 RON
din 1.599.459 RON estimat
8,3%
Adjudecat la 91,7% din estimat · economie 132.483,49 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.