Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Multifunctional
- Număr anunț
- CN1009937
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30232000-4 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.872,24 RON
- Valoare atribuită
- 11.840 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 15.03.2019 07:58
- Anunț de atribuire
- CAN1015243
- Termen limită
- 19.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042891
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini multifunctional.PDF.p7s
- FisaDate_DF1042891.pdf
- Formulare multifunctional.PDF.p7s
- Proiect contract multifunctional.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Valoare atribuită
11.840 RON
din 11.872,24 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 32,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.