Atribuită Cumpărare directă

Achizitie ACUMULATOR AUTO 12V-60Ah

Număr anunț
DA34894037
Autoritate contractantă
Administratia Cimitirelor si Crematoriilor Umane Bucuresti (CUI 9791650)
Furnizor / câștigător
SORGETI SRL (CUI 14936391)
Cod CPV
31421000-3 · Baterii cu plumb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
424,37 RON
Data publicării
23.01.2024 13:46
Data finalizării
25.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

424,37 RON