Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,3% sub estimat
„FURNIZARE CARBURANŢI AUTO (MOTORINĂ ŞI BENZINĂ) PE BAZĂ DE BONURI VALORICE- S.A.I.F.I – 2019”
- Număr anunț
- CN1008751
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 849.999,92 RON
- Valoare atribuită
- 805.285,06 RON 5,3% sub estimat
- Data publicării
- 05.02.2019 23:27
- Anunț de atribuire
- CAN1014270
- Termen limită
- 06.03.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 026-057435
- Documentație de atribuire
- DF1038789
Documente
Documentația de atribuire
- 1.Formulare - BVCA 2019-semnat.pdf
- 2.Anexa Formular propunere tehnica - F11 - BVCA F11-semnat.pdf
- 3.Anexa Formular propunere financiara -F12 - BVCA 2019-semnat.pdf
- Caiet sarcini + anexa BVCA 2019-semnat.pdf
- FisaDate_DF1038789.pdf
- Propunere contract BVCA SAIFI 2019-semnat.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
805.285,06 RON
din 849.999,92 RON estimat
5,3%
Adjudecat la 94,7% din estimat · economie 44.714,86 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.