Atribuită
Anunț de participare
„Întreținerea, repararea, reabilitarea/modernizarea și dezvoltarea instalațiilor electrice pentru semnalizare și dirijare a traficului din Municipiul Brașov precum și furnizarea de materiale și componente necesare prestării serviciilor”
- Număr anunț
- CN1008745
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- FLASH LIGHTING SERVICES SA (CUI 13845929)
- Cod CPV
- 50232200-2 · Servicii de intretinere a semafoarelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.250.413,89 RON
- Valoare atribuită
- 21.932.993,55 RON
- Data publicării
- 05.02.2019 23:26
- Anunț de atribuire
- CAN1014469
- Termen limită
- 13.03.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 026-058142
- Documentație de atribuire
- DF1038607
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 3 Lista cantitati.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI+ ANEXE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1038607.pdf
- Model Acord cadru.pdf.p7s
- Model contract subsecvent.pdf.p7s
- SECTIUNEA FORMULARE .doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FLASH LIGHTING SERVICES SA CUI RO 13845929
Valoare atribuită
21.932.993,55 RON
din 9.250.413,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro