Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,5% sub estimat
Achiziția de echipamente informatice în cadrul proiectului „Întărirea capacităţii Ministerului Public de punere în executare a unor procedee probatorii vizând percheziţiile informatice”, cod SIPOCA 54
- Număr anunț
- CN1008735
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4364748)
- Furnizor / câștigător
- KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.522.300 RON
- Valoare atribuită
- 2.206.154,12 RON 12,5% sub estimat
- Data publicării
- 05.02.2019 23:26
- Anunț de atribuire
- CAN1019232
- Termen limită
- 28.03.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 026-057429
- Documentație de atribuire
- DF1038762
Documente
Documentația de atribuire
- Adresa CTE - Min Public.pdf
- Aviz MCSI.pdf
- Caiet de sarcini echip. inf.pdf.p7s
- Draft Contract echip it.pdf.p7s
- FisaDate_DF1038762.pdf
- Formulare.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 2.522.300 RON Adjudecat: 2.206.154,12 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dispozitive de duplicare | 1.095.800 RON | S.C. FELIX TELECOM S.R.L. S.R.L. | 880.584,92 RON ↓19,6% |
| 2 | Sistem informatic staţionar; Echipament de comunicaţii de date … | 436.500 RON | UNION CO S.R.L. | 345.699,20 RON ↓20,8% |
| 3 | Storage | 990.000 RON | KONTRON SERVICES ROMANIA SRL | 979.870 RON ↓1,0% |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
FELIX TELECOM SRL CUI RO 2354144
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
S & T ROMANIA CUI RO 5175054
Valoare atribuită
2.206.154,12 RON
din 2.522.300 RON estimat
12,5%
Adjudecat la 87,5% din estimat · economie 316.145,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.