Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 24,3% sub estimat

Supervizarea proiectarii si executiei Variantei de ocolire Timisoara Sud

Număr anunț
CN1008729
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
VENTRA PROJECT MANAGEMENT SRL (CUI 23533797)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.497.356 RON
Valoare atribuită
6.433.626 RON 24,3% sub estimat
Data publicării
05.02.2019 23:25
Anunț de atribuire
CAN1028127
Termen limită
08.04.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 026-058139
Documentație de atribuire
DF1037903

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
EGIS ROMANIA SA CUI RO8549269
Asociați 2
EGIS International SAS CUI 493 378 0385
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

6.433.626 RON

din 8.497.356 RON estimat 24,3%

Adjudecat la 75,7% din estimat · economie 2.063.730 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.