Atribuită Anunț de participare

”Servicii de mentenanta, extindere si dezvoltare a sistemului informatic al APIA”

Număr anunț
CN1008697
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA (CUI 16517187)
Cod CPV
72590000-7 · Servicii informatice profesionale (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80.514.219,26 RON
Valoare atribuită
160.984.929,63 RON
Data publicării
05.02.2019 23:22
Anunț de atribuire
CAN1018551
Termen limită
25.03.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 025-055821
Documentație de atribuire
DF1038563

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Subcontractanți 2
TRENCADIS CORP SRL CUI RO 20415754

Valoare atribuită

160.984.929,63 RON

din 80.514.219,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.